0     سبد خرید
FA | EN
دانلود

شرکت سلسله آب حیات کرمان با بهره گیری از دانش روز دنیا ، همگام با فن آوری های نوین جهانی و استفاده از مواد اولیه با کیفیت یکی از بزرگترین تولید کنندگان انواع لوله و اتصالات مورد استفاده در حوزه آبرسانی ، گازرسانی ، فاضلابی و آبیاری کشاورزی در ایران و کشورهای همجوار می باشد .

این شرکت با بهره گیری از 6 خط تولید لوله های پلی اتیلن منطبق با استانداردهای روز دنیا با ظرفیت سالانه 23000 تن انواع لوله های پلی اتیلن آبرسانی از سایز 16 الی 400 میلیمتر در رده فشاری 5/2 الی 25 اتمسفر فاضلابی از سایز 200 الی 500 میلیمتر ، گازرسانی از سایز 25 الی 225 میلیمتر آمادگی تولید را دارد .

 

بیشتر

شرکت سلسله آب حیات کرمان در راستای تحقق اهداف بهره وری در صنعت آب و دست یابی به مزایای غیر قابل رقابت لوله های پلی اتیلن درشبکه های آبرسانی کشور در بخش های مختلف آب و کشاورزی در حال تولید انواع لوله های پلی اتیلن تکجداره از سایز 16 الی 400 میلی متر می باشد. این شرکت با بهره گیری از نیروهای متخصص و مجرب، ماشین آلات اروپایی روز دنیا و همچنین تجهیزات آزمایشگاهی و کنترل کیفی پیشرفته آماده تولید و عرضه انواع محصولات تولیدی خود به مشتریان در بخش های مختلف می باشد.

بیشتر

بازدید کننده محترم، لطفاً با شرکت در نظر سنجی، ما را در ارائه خدماتی بهتر یاری فرمایید.

شرکت در نظر سنجی
ارتباط مستقیم با دپارتمان های شرکت
واحد فروش
برای انتخاب سایر واحدها از گزینه های زیر استفاده نمایید:
واحد اداری
برای انتخاب سایر واحدها از گزینه های زیر استفاده نمایید:
شرکت های مرتبط
شرکت تولیدی گازلوله (سهامی عام) عضو گروه سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی که از سال 1376 شروع به فعالیت نموده است، هم اینک به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن در خاور میانه شناخته شده و تولید و تامین نیاز شبکه های آبرسانی، گازرسانی و فاضلابی کشور را سرلوحه کار خود قرار داده است. بیشتر
شرکت تولیدی لوله های دوجداره قدر عضو گروه نفت و گاز پتروشیمی(تاپیکو) و زیر مجموعه هلدینگ شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی(PIIC ) می باشد. شرکت قدر، با مشارکت و سرمایه گذاری شرکت گازلوله و با اخذ دانش فنی تولید لوله های دو جداره کاروگیت فاضلابی، ازشرکت دروسباخ آلمان و بابهره گیری از دقیقترین و پیشرفته ترین تکنولوژی و مطابق بالاترین استانداردهای اروپایی، فعالیت خود را از اوایل سال 1381 ( اکتبر 2002) آغاز نموده است. هم اکنون این شرکت از پیشگامان تولید لوله های کاروگیت در ایران واز بزرگترین و پیشرو ترین شرکت های تولید کننده لوله های دوجداره پلی‌اتیلنی درخاورمیانه می باشد، که با دراختیار داشتن ماشین آلات مدرن اروپایی و بهره گیری از دانش انباشته و نیروی انسانی کارآمد و متخصص، با ظرفیت اسمی تولید سالانه، 29 هزار تن انواع لوله دوجداره کاروگیت و اتصالات در سایز و اقطار مختلف از 200 میلیمتر الی 1000 میلیمتر، در شهر صنعتی کاوه، واقع در ساوه در حال تولید وفعالیت می باشد. نقش بی بدیل وسابقه درخشان شرکت قدر در تامین به موقع نیازهای صنعت آب وفاضلاب کشور، اهتمام جدی به حفظ کیفیت محصولات تولیدی ورعایت استانداردهای لازم، نام این شرکت را درصنعت آب وفاضلاب کشور و منطقه، به برندی درخشان و مطمئن مبدل کرده است. بیشتر
نمایــش
تماس با ما CONTACT US